Nazwa forum

Opis forum


#31 2009-09-04 18:26:51

Sikor

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

dzisiaj wystawiłem NEGATYWA  i odziwo szanowny Pan odpisał ze kieruje sprawe do sądu za "naruszenie jego dóbr osobistych" tak jak to wcześniej opisywano. dzwoniłem dzisiaj kilkanaście razy i zero kontaktu. Jeśli na aukcji napisał ze jest dostępny od 9,00 do 22,00 to dlaczego tel ma wyłączony??? myśle że wysłanie jednego maila do każdego z kupujących ze słowem wyjaśnienia o przedłużeniu wysyłki nie zajęło by mu całego dnia, można tekst skopiować i wysłać żeby szybciej było.

Offline

 

#32 2009-09-04 18:36:56

zorunia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Witam,
Mnie też odpowiedział na e-mail :
Witam
A co napiszesz gdy radio dojdzie ?? Paczka wysłana, niestety bez anten Hastler za którą zostanie zrobiony zwrot. Anteny niestety nie wysłałem z przyczyn odemnie niezalerznych. Słowo oszust w trybie bezwzględnym skierowane do osoby drugiej, jest naruszeniem jej dóbr osobistych. Spotkamy się więc w sądzie. Z góry życzę przyjemnych podróży do Głogowa bo tam będzie odbywać się sprawa.
Pozdrawiam


Witam
Nikt mi nie zabroni wyłączyć telefonu. Po zablokowaniu konta urywały się telefony i zamiast zająć się pakowaniem i wysyłaniem paczek musiałem odbierać i tłumaczyć. Jeszcze jedno, słów które padły nie da się cofnąć a na allego nie ma nawet możliwości umieszczenia przeprosin. W związku z tym z całą pewnością wystąpię do sądu z powództwem.
Pozdrawiam


Ma tupet bezczelny typ.

Offline

 

#33 2009-09-04 18:57:09

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 25
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Widzę że odzywa się tylko do osób które wystawiły komentarz negatywny, kolego Sikor widocznie Twój komentarz nie wszedł na jego kartę, ponieważ go nie widzę i dlatego się dziwie że coś napisał. Już nie nadążam za tym wszystkim.

Offline

 

#34 2009-09-04 19:23:11

Sikor

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Administratorze konto allegro jest na beatricze13. jest jeszcze jeden temat- przez pomyłke zalicytowałem unidena 510 a nie 520. jak tylko sie zorientowałem to zadzwoniłem do pana K żeby anulował mnie na aukcji 510 to kupie właściwą 520 taka jak chciałem, powiedział ze niema problemu i wystarczy wpłacioc kwotę za 520 i w tytule podać że to za 520.   a tak na marginesie może to taktyka z tym sądem?? bedzie chciał kase za starty moralne?? i w ten sposób zarobi??? możliwe??

Offline

 

#35 2009-09-04 19:30:39

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 25
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Aha, przepraszam , zastanawia mnie fakt dlaczego niby cztery osoby dostały radio i wystawiły komentarz pozytywny w dniach 27,29,30 no i z dziś. Logiki w tym żadnej... bo osoby które kupiły po dwa tyg. wcześniej od tych co dostały towar dalej patrzą do pustej skrzynki, więc nie da się tego wytłumaczyć.

Offline

 

#36 2009-09-04 20:46:55

zorunia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Może to taka taktyka, żeby oszukani żyli jeszcze nadzieją (czytaj: nie zgłosili na policję), że akurat kristof_radio ich wyróżni i w końcu wyśle im towar za który zapłacili.

Offline

 

#37 2009-09-04 21:18:57

Tadeusz-T37

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Administrator napisał:

Zakupiłem radio Uniden na aukcji kristof_radio, pieniądze przelałem w ten sam dzień do dnia dzisiejszego nic do mnie nie dotarło. Na maile nie odpisuje telefon wyłączony. Jeśli ktoś też padł ofiarą Pana Krzysztofa proszę o podanie nicku z allegro, wspólnie zbierzemy dowody oraz listę poszkodowanych a jak udało mi się policzyć będzie z 65 osób numery aukcji podaje poniżej:

727000545, 724169916, 727003895, 723251031, 725180614, 721313683, 723249699, 713983947, 721311217, 721008102

Czyli około 13 tyś złotych !

W tych aukcjach nie ma wszystkich osób które mogą być poszkodowane, bo jak wiemy obrót Unidenami 510 oraz 520 jest w kraju zabroniony, dlatego też wiele aukcje zostaje usuniętych przez pracowników allegro.

Witam .Jestem tak jak wszyscy nabici w butelkę przez tego  kristof_radio. W poniedziałek zgłaszam fakt oszustwa na Policję Nr aukcji 727003895 I radzę zgłosić to wszystkim oszukanym,Pozdrawiam

Offline

 

#38 2009-09-04 21:55:27

vaterloo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 39
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

byłem dziś na policji ale było już dość późno i dyżurny polecił mi przyjść w poniedziałek wtedy będzie ktoś kto jest w temacie i przyjmie zgłoszenie kazali mi przynieść wszystkie dane które mam wydrukować strony z aukcją i z mejlami które dostałem po zalicytowaniu i mają się tym zająć więc to raczej pan krzyś pierwszy pofatyguje się do sądu a nie my powiedziałem że oszukanych jest około 50 osób to policjant powiedział ze grubsza sprawa i raczej konkretnie się tym zajmą... więc myśle że zbrodnia zostanie wykryta a jej sprawdza ukarany...

a tak na marginesie to bezczelny typ jeszcze chce do  sądu podawać za oszczerstwo ....  on chce chyba poprostu  dodać odrobine dowcipu w tym całym zajściu...

jak taki zajęty to niech nie sprzedaje na allegro tylko się zajmie swoja pracochłonną działalnością... ja nie rozumiem skoro ludzie tak dzwonią to znaczy że coś jest na rzeczy odebrał by powiedział co i jak i więcej by kupujący mu gitary nie zawracał... a już widze jak siedzi przy stole i pakuje te paczki i wścieka się że mu przeszkadzają ...

Ostatnio edytowany przez vaterloo (2009-09-04 22:01:47)

Offline

 

#39 2009-09-04 23:30:38

farciarz30

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Witam !!!

No ładnie. Myślałem że tylko ja się dałem nabrać ale widze że nie jestem sam. Dopisuję sie do listy oszukanych. Poczekam jeszcze troche i zgłoszę sprawę na policje.

Offline

 

#40 2009-09-05 09:39:36

gumiarz1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 9
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Witam ponownie ,przeczytałem wszystkie posty , w poniedziałek  udaje sie na policje celem zgłoszenia iz zostałem oszukany ,.a do goscia wysyłam maila ze jesli do srody nie otrzymam radia (tydzien po wpłacie kasy ) to wystawiam negatywa i juz z konkretnymi papierami udam sie na policje  a mam tam troche znajomych ,poniewaz prowadze usługi w zakresie Pomoc Drogowa to troche sie znamy ,ciekaw jak szybko mi odpisze

Offline

 

#41 2009-09-05 10:13:18

DCool

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Ja jestem dobrej myśli i jeszcze się wstrzymam. Coś mi mówi, że radyjka jednak dojdą. Kilka dni zwłoki nie zaszkodzi, a warto mieć sprawdzonego dostawcę Unidenów.
Zdaję sobie sprawę że ostatnio Poczta Polska nawala, w lipcu wysłałem do znajomego list za pobraniem, którego on do dziś nie dostał.

Offline

 

#42 2009-09-05 12:45:07

jacjay

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 4
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Dopisuje się do listy oszukanych Uniden PRO 520 XL tania wysyłka (numer 727000545)    - jacjay.

Offline

 

#43 2009-09-05 13:13:13

gumiarz1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 9
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Facet musi miec tak konto email zawalone poczta ze mimo mych kilku prób wysłania do niego maila z konkretnym ostrzezeniem ,za kazdym razem program mi sie zawieszał do tego goscia jak wysyłałem wiadomosc ,a do innych poczta szła bez problemu, a jesli chodzi o pobłazanie to nie ma sie tak zabardzo co litowac  ja juz tez miałem pare przypadków ze ,albo niekompletna przesyłka ,albo po otwarciu towar uszkodzony ,ostatnio kupiłem prostownik ,na alegro zdjecie inne ,a towar przychodzi inny ,wystawiłem negatywa ,to gosc mnie zwyzywał od debili i kazał mi sobie wykonczyc zakupiony prostownik ,tak wiec nie ma litosci dla oszustów ,odemnie tez wymagaja aby wszystko było wporzadku jak kupuja.

Offline

 

#44 2009-09-05 13:41:42

bartekzrn

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Witam, ja dzwoniłem pod ten numer co był tu podany w innym ogłoszeniu, oraz ten który był podany na aukcji co kupiłem radio. Nie odbiera, ale sygnał jest

Offline

 

#45 2009-09-05 13:54:28

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 25
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Skontaktował się ze mną pewien użytkownik iż chciał odebrać towar osobiscie, kristof_radio obiecywał że radia będą za kilka dni ale potem cisza. Ciekawe dlaczego nie umożliwił odbioru osobistego . Miał fart bo nie przelał pieniędzy na konto. Z kolei jedna osoba pisała że allegro się z nim skontaktowało żeby nie wpłacał kasy i się wstrzymał.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.l2pklan.pun.pl www.fanwwe.pun.pl www.f1poland.pun.pl www.pazdziernik2008.pun.pl www.warszawawlochy.pun.pl