Nazwa forum

Opis forum


#16 2009-09-04 09:57:11

karol40-k1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Ja również dopisuje się do listy. Co robimy dalej ?? Bo trzeba odzyskać nasze pieniadze ... Pozdrawiam

Offline

 

#17 2009-09-04 11:27:26

Sikor

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

A czy serwis Allegro może pomóc cos w tym temacie?? czy jest możliwość zgłoszenia im takiego przypadku??

Offline

 

#18 2009-09-04 11:59:11

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 25
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Tak jak pisałem wcześniej mam 100% pewnych danych posiadacza konta w WBK, jeden z użytkowników poszedł zapłacić do kasy w WBK a tam po podaniu danych z allegro (tak jak napisał nam w meilu) Pani powiedziała że dane się nie zgadzają i z tego co zrozumiałem zadzwonił do niego i podał inne dane które kobieta potwierdziła. Tak więc pewne dane mam !.
Możemy skorzystać z POKu czyli Programu Ochrony Kupujących, jest w nim dużo haczyków i trzeba trzymać się ściśle terminów. Ale najwyższym priorytetem w nim jest zgłoszenie sprawy na policje, i tu bardzo ważna sprawa ! musimy zrobić to wszyscy i podawać na policji komendy, aby policja na 100% wszczęła postępowanie bo jeśli policja odmówi, nie dostaniemy kasy z allegro.
ZAPRASZAM DO LEKTURY:
http://www.allegro.pl/country_pages/1/0 … php?page=1
http://www.allegro.pl/country_pages/1/0 … php?page=2
http://www.allegro.pl/help_item.php?zoom=N&item=737
http://www.allegro.pl/help_item.php?zoom=N&item=131


Co do pytania kolegi Sikor: http://www.allegro.pl/contact/contact.php klikamy "jestem kupującym" potem "zapłaciłem ale nie otrzymałem towaru" a dalej wiadomo, oczywiście po przeczytaniu lektury wyżej każdy widzi ze napisać trzeba jeśli chce się skorzystać z POK. Sam oczywiście tez pisałem.

Offline

 

#19 2009-09-04 14:56:30

vaterloo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 39
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

kolego administrator możesz podesłać mi na pw dane tego kolesia ? właśnie zbieram papiery żeby iść na komendę może to przyspieszy działania.

albo i nie koniecznie na pw niech ludzie wiedzą  !!!

Ostatnio edytowany przez vaterloo (2009-09-04 14:57:27)

Offline

 

#20 2009-09-04 15:50:09

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 25
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Proszę sprawdzić PW, wszystkim polecam.

Offline

 

#21 2009-09-04 15:52:41

bartekzrn

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Witam, ja też zostałem oszukany, jeśli priorytetm jest zgłoszenie sprawy na policje, to w najbliższym wolnym czasie tak zrobie.
Moj numer gg 741039

Offline

 

#22 2009-09-04 16:11:41

DCool

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Witam wszystkich.
Udało mi się skontaktować z kilkoma osobami, od których pan kristof kupował rzeczy w zeszłym miesiącu. Powiedzieli mi, ze kontakt z nim był utrudniony, ponieważ pan Krzysztof często jeździł za granicę, ale ostatecznie transakcje zostały sfinalizowane.
Wczoraj wystawiłem p. Krzysztofowi negatywa, a dziś w odpowiedzi dostałem e-mail:

Witam.
Wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane. Telefon został wyłączony ponieważ w związku z zablokowaniem konta było dużo połączeń i zamiast pakować kolejne paczki musiałem odbierać telefony. Pozatym wczorej byłem po kolejną partie radyjek zagranicą. Nazwanie kogoś oszustem jest naruszeniem jego dóbr osobistych. Kieruję sprawe do sądu. Życzę miłych podróży na dolny śląsk na kolejne rozprawy.
Pozdrawiam

Oczywiście nie dajmy się nastraszyć. Jeśli ktokolwiek będzie miał problem, to tylko on za obrót tymi radiami. W odpowiedzi napisałem, że mógł się postawić na naszym miejscu i chociaż w opisie aukcji zaznaczyć że kontakt będzie utrudniony. Dodałem też, że jeśli radia do nas dojdą, wierzę że część osób unieważni negatywy i wszyscy zapomnimy o sprawie.

Offline

 

#23 2009-09-04 16:39:36

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 25
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

DCool napisał:

zamiast pakować kolejne paczki.

Śmiech, czyli jakieś już wysłał skoro piszę że "kolejne" - ciekawe kto je otrzymał

DCool napisał:

Pozatym wczorej byłem po kolejną partie radyjek zagranicą

Czyli handluje towarem którego nie posiada.

Nie, szkoda pisać nie dajmy sobie zmydlić oczu bo to tylko przeciąganie sprawy i gra na czas aby nikt nie zgłaszał sprawy gdzie trzeba.

Dostałem wiadomość od kolejnej ofiary i pozwolę sobie ją zacytować bez podawania nicku.

"Witam,

Nie dostałem radia. Zamówiłem 2 szt. wpłaciłem pieniądze i po kilku dniach otrzymałem email, że okradzono mu magazyn i proponuje mi wysyłkę innego modelu lub zwrot kosztów. Wybrałem zwrot kosztów i do dzisiaj nie dostałem pieniędzy."

Tak więc .. wyłącza telefon bo nie ma czasu na wysyłki, jeździ po towar, a na to wszystko go okradli.

Offline

 

#24 2009-09-04 16:41:02

vaterloo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 39
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

a ja miałem być na policje ale mam problemy z dojazdem i zrobię to albo wieczorem albo jutro
skoro ma czas zalogować się na konto allegro  to znaczy że nie jest za granica i gdyby choć kilka osób dostało towar to jeszcze bym mu wierzył a jako że nikt nie dostał niema podstaw by wierzyć że wyśle. i gdyby był uczciwy to przynajmniej odpowiadał by na mejle a jak wszyscy wiedzą nie odpowiada no chyba że dostaje negatywa  (czyli jednak znajduję chwilke żeby odpisać)

parodia i dramat...

czyli to zbigniew czy krzysztof ? może rodzinny interes nabijania ludzi w butelkę....

aha i czy na tej stronie tego komisu czy coś numer został skasowany bo nie  nie widzę...

Ostatnio edytowany przez vaterloo (2009-09-04 16:48:37)

Offline

 

#25 2009-09-04 17:55:59

omlet

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 10
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Witam!
Ja też kupiłem zestaw CB od tego "pana">>>Uniden PRO 520 XL + ant Hastler 100 tania wysyłka (numer 727003895)

W sumie nic do niego nie napisałem, dzwonić dzwoniłem, ale wiadomo z jakim skutkiem.
Dziś napiszę, zobacze, czy w ogóle sie odezwie.
Starałem się być cierpliwy, ale już chyba nie wytrzymam.
Jakie powinienem mieć dane, żeby iść z tą sprawą na policję???

Offline

 

#26 2009-09-04 17:59:16

vaterloo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 39
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

ja podrukowałem informacje któe dostałem w mejlach tzn potwierdzenie że kupiłem przedniot oraz mejl z numerem konta
wydrukowałem  dowód przelewu i dane  numeru konta oraz dane z allegro a także zrobiłem screena listy negatywów

Offline

 

#27 2009-09-04 18:05:51

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 25
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Kolego omlet nie widzę Cie na liście w aukcji którą podałeś 727003895, kupowałeś "poza" allegro ?, myślę że numer IP też będzie przydatny.

Offline

 

#28 2009-09-04 18:07:12

vaterloo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 39
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

może ma inny nik na forum  niż na allegro

Offline

 

#29 2009-09-04 18:12:57

omlet

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 10
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

LosBlokeros to mój nick z Allegro.
Prawie na każdym forum używam nick'a omlet.

Pozdrawiam!
...
Ps.Napisałem do gośćia maila, zobacze czy odpisze, jeśli nie odpisze lub nie dostane radia do środy, wtedy pójdę na policję<<<dam mu jeszcze kilka dni, w sumie dopiero minęło kilka dni od zapłaty.

Ps. Niejaki JACOMIX dał dzis pozytywa, napisał, że radio dostał, gość wylicytował radio 22.08, albo znów jakas sciema albo Pan Krzysztof po prostu sie nie wyrabia. Ja wylicytował zestaw 28.08; jeszcze poczekam.

Ostatnio edytowany przez omlet (2009-09-04 18:22:18)

Offline

 

#30 2009-09-04 18:26:24

hajdiii8

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Witam!!

To widze ze nie jestem sam z tym problemem i takie coś też mi sie przytrafiło pierwszy raz. Pisałem do gościa maile ale tak samo zadnej odpowiedzi. Także również dopisuję sie do listy oszukanch ;/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.danji.pun.pl www.ninjaznaruto.pun.pl www.csfanta.pun.pl www.narutozone.pun.pl www.kl6a.pun.pl