Nazwa forum

Opis forum


#61 2009-09-06 21:17:26

vaterloo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 39
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Andrzej ja dostałęm taką samą odpowiedz... chyba napisał to ktoś mądry a jakiś " głupek " to rozsyła bo nie odpowiadają na zadane pytania tylko wysyłają "wierszyki"...

Offline

 

#62 2009-09-06 22:18:08

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 25
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Ja dostałem to samo, działają na zasadzie "kopiuj" "wklej"

Offline

 

#63 2009-09-07 08:50:55

punisher999

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

No to ja też sie dopisuje. Bardzo dobry pomysł z tym forum. Ja zrobiłem przelew niedawno i w tym samym dniu mnie allegro zawiadomiło. (niestety parę minut za późno) Orientuję  sie ktoś po jakim czasie można zgłaszać takie rzeczy na policje?

Offline

 

#64 2009-09-07 10:06:05

Sikor

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

dzisiaj dotarła paczka z radiem Uniden ale bez anteny nadana 030909 a wpłata była 250809. co z tym fantem robimy?? ja jeszcze nic nie zgłaszałem. ciekawe czy do sądu pozwie?

Offline

 

#65 2009-09-07 11:16:27

adizrjgrum

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

mowilem... ja na bank nic nie zglaszam na zadna policje...

dzis znow sie dodzwonilem do Pana Krzysztofa, obiecal ze zamowienie zostanie zrealizowane....

mowilem i prosilem, aby nic nie robic... widocznie brak tu dzentelmenow (cierpliwosc), za to sa sami paranoicy....

no coz... pozdrawiam
A

Offline

 

#66 2009-09-07 14:57:00

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 25
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Kolega Sikor wpłacił 25.08 a ja 24.08 i radia nie otrzymałem, więc spokojnie...

Offline

 

#67 2009-09-07 16:04:21

zorunia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Witam
Przed chwilą listonosz doręczył paczkę. Jest radio ale bez anteny. Paczka nadana 03.09.2009 r. - czyli tuż po e-mailu, w którym informowałem pana K o zamiarze zgłoszenie sprawy w dniu dzisiejszym na policję i zawiadomienia UKE.
Chyba tylko dlatego że wpisano negatywy, zaczęto straszyć policją i UKE coś drgnęło.
Mam nadzieje ze gość pojdzie po rozum do glowy i Wasze zapłacone towary dotrą.
Pozdr.

Offline

 

#68 2009-09-07 16:14:35

mrdzialo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

To jakieś jaja. Jeśli dostane radio bez anteny domagam się zwrotu pieniędzy za tą antenę - tyle ile kosztuje na rynku, a najlepiej żeby nasz sprzedawca zakupił ją na własny koszt i na własny koszt ją przesłał (takie roszczenie również przysługuje mi alternatywnie do wyboru). Nie odpuszczę tej sprawy. Nie rozumiem nastawienia kolegi adizrjgrum. Dżentelmenów tu nie brak. Brak natomiast kindersztuby i przestrzegania podstawowych zasad po stronie sprzedawcy. Ma klienta po prostu głęboko jeśli w ogóle nie powiedzieć, że to zwykły łobuz i oszust. Nasze zachowanie jest w pełni usprawiedliwione. Ciekaw jestem kiedy kolega adizrjgrum zakupił radyjko i na jakiej aukcji? Ja nie będę czekał w nieskończoność na radio i antenę, tym bardziej że dostać jak słyszę można tylko samo radyjko. Ja się na takie warunki nie godziłem kiedy wpłacałem pieniążki. Domagam się zwrotu kasy, albo towaru w całości. Tak jak zapowiedziałem, dzisiaj do północy czekam na zwrot kasy albo przesyłkę. Jutro rano przed pracą zawiadamiam prokuraturę w Poznaniu a potem  występuje z roszczeniem cywilnym. Tak się składa, że na co dzień zajmuje się podobnymi sprawami i z doświadczenia wiem, że w tego typu przypadkach nie ma podstaw ani sensu by zwlekać z podjęciem rygorystycznych kroków.

Offline

 

#69 2009-09-07 22:15:06

czulewski

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 15
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

A te radia, które w ogóle doszły działają poprawnie i są przestrojone w "zera"?

Offline

 

#70 2009-09-07 22:40:34

vaterloo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 39
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

myśle że nie są... ale raczej u wszystkich z allegro nie są... http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1353871.html  u jest opisane na czym rzecz polega wystarczy zdjąć obudowę i zerknąć czy było tam coś robione...
a apropo naszego Krzysia to u mnie wygląda to tak policjant sporządził jakąś notatkę ale nie wiem czy jakieś działanie zostały podjęte czy nie miąłem donieść wydruki mejli itd a wy mi tu piszecie że radia dochodzą - szok ! i teraz nie wiem jeśli dochodzenie policji zostało wszczęte to nie wiem czy niech się dalej toczy czy wycofać to z policji. i nie wiem czy zostało wszczęte bo miałem dowieźć papiery a jeszcze tego nie zrobiłem jak by się facio odezwał to bym wiedział co robić a tak to kicha... a zmyliły mnie te pozytywy...
w sumie się nie odzywa czyli nie ma kasy nie ma towaru i nie ma sprzedawcy czyli w zasadzie chyba doniosę te papiery,,,,

Offline

 

#71 2009-09-08 07:44:14

punisher999

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Donieś papiery. Masz do tego prawo a jak towar dotrze to wtedy policja najwyżej umorzy postępowanie. Nic cię to nie kosztuje a jak coś to masz zabezpieczenie jakby nie przysłał.

Offline

 

#72 2009-09-08 14:28:22

TOMAL138

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Kilkanaście minut temu udało mi się dodzwonić do Pana Krzysztofa ! Zapewniał, że w tym tygodniu na 99% radyjko zostanie wysłane (aukcja nr 727000545) . Opóźnienie tłumaczył tym, że Jego dostawca nie wywiązuje się z umowy. Nie spodziewał się tak dużego zainteresowania i sprzedał więcej sztuk, niż jest w stanie dostarczyć. Tak, że osobiście jedzie do Holandii po towar i w zależności od kolejności wpłat będzie radia wysyłał. Co do nie odpowiadania na maile i telefony, to tłumaczył tym ,że musiałby skupić się tylko na odbieraniu telefonów i odpisywaniu na maile, których można wyobrazić sobie ile było ...  Po prostu nie był w stanie tego wszystkiego ogarnąć... Jeżeli chodzi o zablokowanie konta, to z powodu Unidenów ... Może ma ktoś jeszcze jakieś nowe wieści w tej sprawie ?

Offline

 

#73 2009-09-08 15:22:51

versace81

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

witam,ja też zastanawiałem się czy zostaliśmy wszyscy oszukani,wczoraj ok.godz.11 udało mi się w końcu dodzwonić do Pana Sulimirskiego,na pytanie co się dzieje,odpowiedział, że wszystkie paczki,za które był przelew już zostały , lub zostaną w najbliższym czasie wyłane,jakiś tam problem ma z antenami hustler,które nie doszły, i że wyszystkie paczki z radiami na pewno dojdą,spytałem ile mam czekać,powiedział, że wysyła paczką ekonomiczną, i przez to tak długo idzie,że mam cierpliwie czekać. Sam juz nie wiem co o tym myśleć,zobaczymy,pozdrawiam wszystkich.

Offline

 

#74 2009-09-08 16:17:27

mrdzialo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Mi też udało się dziś około 14 dodzwonić. Wyjaśnienie było analogiczne jak opisane przez Kolegę TOMAL138. Sprzedawca twierdzi, że jutro przychodzą anteny Hustler 100 i realizuje już zamówienia na bieżąco. Do końca tygodnia zamówienia winny być zrealizowane - dosłane do odbiorcy. Można w sumie jeszcze poczekać. To wyjaśnienie ma jakiś sens. Nie wiem tylko skąd te wcześniejsze wersje były. Trzeba było od razu tak gadać. Nie wiem co o tym myśleć. Wydaje się, że oszust pewnie nie odbierał by już w ogóle telefonu. Poczekam do końca tygodnia. Sprzedawca stwierdził, że jak już się upora z zamówieniami rozważa zwrot jakiejś małej sumy z tytułu zwłoki:)

Offline

 

#75 2009-09-08 20:16:04

andrzej174

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Ja również dodzwoniłem się do tego pana, otrzymałem  to samo wyjaśnienie , lecz nie oto mi chodzi . DLACZEGO ALLEGRO NA PIERWSZEJ STRONIE nie informuje o tak drastycznych przypadkach , przecież na początku było nas oszukanych 65 osób ,jeśli informacja wyszła by od nich szybciej inni nie zrobili w konia!!!!!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pytam.pun.pl www.cagiva.pun.pl www.przyszowa.pun.pl www.pokeswiat.pun.pl www.nutriolandia.pun.pl