Nazwa forum

Opis forum


#166 2009-10-15 18:13:54

Coco_jumbo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Dostałem dzisiaj pismo o wszczęciu postępowaniu przeciw panu S. Na policji bylem chyba ok. 15.09, czyli równo miesiąc temu.

Offline

 

#167 2009-10-15 20:54:32

andrzej174

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Ja dzisiaj   zgłosiłem na policje w RYBNIKU .Dość długo czekałem ,i miałem nadzeje ,lecz stara prawda się nie myli. Że nadzeja to ..............

Offline

 

#168 2009-10-16 18:24:57

vaterloo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 39
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

to kolego pisz do allegro i wydzieraj od nich kase !!!

Offline

 

#169 2009-10-19 17:10:12

Coco_jumbo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Napisałem kolego, ale jak to bywa, 30 dni teraz znów trzeba czekać na decyzję...

Offline

 

#170 2009-10-21 22:53:59

adizrjgrum

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

witam,

bylem dzis w glogowie i polkowicach... jak wiadomo... w polkowicach lipa - nie ten adres... za to glogow jest mocno zastanawiajacy.... wydaje mi sie ze pod tymi telefonami oraz pod tym adresem mieszka albo nasz kochany, albo jest to jego rodzina, jestem o tym prawie przekonany...  zadzwonilem na numer: 76 832 10 20(jest tez drugi: 505126433), mialem rozmowe, glos byl dziwnie podobny, maniera rowniez... rozmowa byla krotka... wiem ze pod tymi numerami znaja Pana K., sprobujcie sami zadzwonic i ew sie umowic, ale uwaga... gosc nagrywa rozmowy... tzn tak mowil... badzicie ostrozni, bo ja strzelilem gafe...

kolego vaterloo... skad masz info ze ten łeb miał wyrok...? nawet jak kogos pobil, to uwierz mi, ze ja tez wiem co z czym sie jje... ;]

tak czy inaczej ja chce juz tylko dostac spowrotem pieniadze od allegro... mam nadzieje ze dama rade.... gzies mam pozatym juz ta sprawe... nie mam czasu na to... ale jak trza to sie goscia pociśnie...


pozdrawiam serdecznie!
A

Offline

 

#171 2009-10-22 17:32:13

vaterloo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 39
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

kolego adizrjgrum jak zgłaszałem sprawę na policji pan policjant od razu sprawdził czy taki ktoś jak pan s. w ogóle istnieje i stąd wiem że osoba o tym nazwisku i imieniu jest zameldowana pod adresem z banku. podczas sprawdzania tego człowieka pan policjant sprawdził karalność tego człowieka okazało się że było tego kilka stron i pan komisarz  przytoczył mi kilka przewinień naszego handlarza, były tam głównie wyłudzenia paserstwo kradzieże ale było tez pobicie i chyba nawet jakiś gwałt  było tego więcej ale oczywiście wszystkiego pan policjant mi nie przedstawiał bo raczej to tajemnica państwowa   ale chciał mi chyba uświadomić że raczej nie ma co liczyć że  radio dojdzie bo kiedy całe życie żyje się z przekrętów to raczej tym razem nie jest to jego uczciwa działalność  tym bardziej że jego zachowanie sygnalizuje że być może nie jest to uczciwy sprzedawca
dodam tylko że jego ojceic ma na imie tomasz więc jeśli z kims o takim imieniu ktoś rozmawiał to z tatusiem krzysia-zbysia a mama to Krystyna. to też pewna informacja ale policjant mi tego nie powiedział.... znałem też date urodzenia tego pana ale zapomniałem - ale to i tak nie istotne życzeń urodzinowych raczej składac mu nie będziemy.... ale ma coś koło 39 lat

Offline

 

#172 2009-10-22 20:09:33

adizrjgrum

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

aha... czyli z kryminusem mamy doczynienia... ladnie... czyli goscia nie ruszymy na jego ziemii... coz... teraz juz rola policji... widze, ze znasz ladnie szczegoly kolego... jaki jest adres z banku? zaluje ze nie znam w tamtych okolicach nikogo, ale to niebezpieczne okolice na dolnym slasku... w zasadzie najgorszy element obecnie w polsce to region legnicko-glogowski...

teraz tylko musimy odzyskiwac pieniadze z allegro... temat pana s. dla siebie zamykam... 

pozdrawiam...

Offline

 

#173 2009-10-23 17:18:37

vaterloo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 39
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

na pw poszło
tak jak pisałem we wcześniejszych postach że to przekręt  ale był już karany wielokrotnie więc raczej taki sprytny nie jest inaczej nie dał by się złapać....
ale że koledzy z podwórka tacy to i on się wkręcił w interes…
ale mnie to też w sumie zwisa czy go złapią ( choć lepiej żeby tak ) grunt to odzyskać kasę
i następnym razem zanim coś kupie na pewno dokładniej sprawdzę sprzedającego

jeśli ktoś dostanie jakąś informacje od allegro piszcie.

Offline

 

#174 2009-10-23 20:33:03

adizrjgrum

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

dziekuje Ci bardzo kolego vaterloo...

trudno... w przyszlosci raczej bede kupowal za pobraniem... tylko krotki komentarz... nasz mis jest glupi, bo ta kwota nie byla jakas duza-w totalu okolo 13tys.... coz...

bede z pewnoscia pisal jak bede cos wiedzial nowego...

pozdrawiam serdecznie!

Offline

 

#175 2009-10-28 17:48:34

mrdzialo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Policja z Poznania gdzie złożyłem zawiadomienie poinformowała mnie, że sprawa została już podjęta i toczy się prowadzona w postaci dochodzenia policyjnego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Głogowie RSD 1244/09 II Ds. 416/09. Prokuratura ta stwierdziła, że nie dostanę postanowienia o wszczęciu postępowania przygotowawczego, bo ono zostało wydane zanim dołączyłem do sprawy i wystawią mi zaświadczenie, że mnie również to dochodzenie obejmuje jako pokrzywdzonego. Mam nadzieje, że to Allegro wystarczy. Szkoda że taka skomplikowana i długa ta procedura odzyskiwania pieniążków.Prokurator potwierdził, że nasz sprawca jest osobą dobrze im znaną i że ma na karku sporo wałków i przestępstw. Mam nadzieje, że trafi do pieca w końcu na dobre i nie będzie mógł już innych ludzi w konia robić.

Pozdrawiam wszystkich. Może ma ktoś żeby podesłać to postanowienie o wszczęciu? Jak tak to poproszę na maila!

Ostatnio edytowany przez mrdzialo (2009-10-28 17:49:14)

Offline

 

#176 2009-11-01 22:42:48

vaterloo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 39
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

ma ktoś może jakieś nowe wieści od policji albo allegro bo za 24 dni ( wg mojej aukcji) kończy sie okres 120 dni w których trzeba się zgłosic do allegro żebyśmy nie przegapili...

Offline

 

#177 2009-11-02 20:32:34

mrdzialo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

No ja na ten przykałd w porozumieniu trochę z Allero już złożyłem wniosek o objęcie programem POK i potem załączę dopiero niezbędne dokumenty. Fajnie że jest ten POK ale długo to trwa na max:(

Offline

 

#178 2009-11-02 23:45:53

vaterloo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 39
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

czyli można złożyć wniosek bez papierka z policji ?

Offline

 

#179 2009-11-03 09:52:34

omlet

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 10
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

Panowie niech ktoś napisze co i jak trzeba zgłaszać na Allegro, żeby móc starać się o zwrot pieniędzy.

Offline

 

#180 2009-11-04 09:46:15

Coco_jumbo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zapłaciłem i nie otrzymałem towaru, aukcje kristof_radio

omlet- wchodzisz na swoje konto na allegro -> moje zakupy -> centrum sporów -> Program Ochrony Kupujących.  Tam jest wszystko dokładnie opisane. Z tego co pamiętam to potrzeba głównie zawiadomienie z policji o wszczęciu postępowania i potwierdzenie dokonania przelewu.

BTW mi allegro napisało już, że w ciągu 7 dni dostanę kasę...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.muhck.pun.pl www.slash-pokemon.pun.pl www.arcots.pun.pl www.wilkis7.pun.pl www.eforg.pun.pl